Proměna

04 Úno 2019

Máme finalistky projektu Zralé Ženy!

Výběr čtyř dám, které se podrobí čtyřměsíční komplexní proměně, byl skutečně velmi obtížný. Po dlouhých diskusích jsme se rozhodly a vybraly kandidátky, které se zúčastní celé proměny. Seznamte se nyní s Marií, Andreou, Beatou a Grażynou

–  statečné, zralé ženy, které se rozhodly udělat velkou změnu ve svém životě. Na tomto blogu budeme sledovat průběh proměny našich finalistek a budeme mít možnost je lépe poznat.

Mezitím se už uskutečnilo první společné setkání finalistek, organizátorů a spoluorganizátorů. Projekt Zralá Žena vyvolal takový zájem, že se rozrostl na rozměry, které jsme před dvěma měsíci neočekávaly. Nové společnosti se k nám stále připojují, což jsme potěšeni jejich zájmem, ale také to pro nás znamená, že máme spoustu práce s koordinací všech činností. Díky nadšení celého týmu a ochoty pracovat se organizace PROMĚNY rozjíždí velmi dobře.

V týmu je spřízněná atmosféra plná empatie a porozumění, což nám všem pomáhá v práci i v dosažení našich cílů. Harmonogram proměny je naplánovaný a upřímně doufáme, že Marie, Andrea, Beata a Gražyna budou s námi také s potěšením a nadšením spolupracovat. Jedním z našich hlavních cílů je dokázat, že klíčem ke štěstí není jenom krásný vzhled – i když je důležitý, ale akceptovat a žít dle svých představ, nezapomenout ve svém každodenním rituálu na humor a péči o své potřeby. Jak můžete vidět, úsměvy na fotkách finalistek potvrzují, že se nám daří při rozjezdu projektu vnést pohodu a nadšení do života finalistek a do tvůrčího procesu celého projektu Zralé Ženy!

Koupit vstupenku Galavečer ?>