Proměna

08 Bře 2019

Buď fit, buď šťastná!

Finský model štěstí vychází z tvrzení: „V každém z nás je tak velká životní síla, že si ji ani neumíme představit.“ I když se kolem nás dějí věci, které z nás vysávají energii,měli bychom jim čelit a za žádných okolností se nevzdávat. Posílit tělo a ducha.

Jak na to? Celé čtyři měsíce krok po kroku ženám umožníme dozvědět se více o svém těle. Poradíme, jak změnit některé nevhodné návyky, a pomůžeme jim najít ten nejpřijatelnější způsob, jak se celkově cítit lépe – zdravější, silnější a krásnější. Po sportovní analýze přišel čas na analýzu stravování, další diagnostiku a doporučení výživových doplňků. Všechny tyto analýzy jsou pochopitelně vzájemně propojeny a výsledky jednotlivých vyšetření povedou k vytvoření celistvého obrazu tělesné kondice.

Emília Bury, spoluorganizátorka projektu Zralá žena, majitelka salonu SpaCosmetics v Českém Těšíně a propagátorka značky Finclub, k tomu říká:

„Klientky absolvují diagnostiku zaměřenou na řadu parametrů: vyšetření osteoporózy – hustoty kostní hmoty, hladiny cholesterolu, látkové výměny, odolnost vůči těžkým kovům a míry znečištění organismu. Na základě výsledků těchto vyšetření naše finalistky obdrží výživové doplňky, které jsou individuálně přizpůsobeny jejich osobním potřebám.

Další skvělou zkušeností, a to jak profesní, tak osobní, je možnost spolupráce s profi trenérkou Ivetou Kochovou, která skloubením vhodného pohybu a výživy vytváří ucelenou péči o tělo po fyzické stránce. Již 25 let trvá má radostná spolupráce s Finclubem.“

Finalistky naší proměny – Andrea, Marie, Grażyna a Beata – se v profesionálních centrech zdraví Finclubu podrobily sérii různých vyšetření. Pro ženy věkové kategorie nad 45 let je obzvláště důležité zjištění obsahu vápníku v kostech, což jim umožňuje určit jejich stav a případně zahájit preventivní opatření proti vzniku osteoporózy. Vyšetření celkového stavu metabolismu zase vede k určení stupně jeho efektivity. V případě, kdy je třeba látkovou výměnu v organismu podpořit, se aplikují různé doplňky stravy.

Finclub sází právě na uvědomění si vlastního zdravotního stavu, na vyšetření a analýzy, aby ženy ve vhodném okamžiku dokázaly začít s prevencí a díky doporučeným doplňkům doplnit v organismu chybějící látky, a umožnit tak svému tělu návrat k dokonalé kondici.

Milé dámy, neztrácejte proto čas a v příjemné atmosféře se také vy nechejte vyšetřit pod rukama profi personálu. Každá z vás se může už teď přihlásit do Finclubu a ověřit si svůj zdravotní stav přesně tak, jak to podnikly naše finalistky. Celým procesem vás provede Emília Bury – facebook Vitalita Emília Bury

Finclub ČR, ul. Karvinská 516/21, Český Těšín

Finclub Polska, ul. Tadeusza Kościuszki 33, Cieszyn

Koupit vstupenku Galavečer ?>