Proměna

11 Bře 2019

Pomalujme se barvami!

Každá z nás touží být atraktivní a vybudovat si svůj vlastní styl – jedinečný a neopakovatelný. Takový, který zvýrazní náš půvab a stane se odrazem naší osobnosti. I přesto bývá nejtěžší posoudit samu sebe, objektivním pohledem zhodnotit vlastní postavu a typ, nebo si povšimnout chyb, které děláme. Od volby barevných odstínů přes úpravu účesu a aplikaci make-upu lze krok po kroku vytvořit to, co je v nás nejpůvabnější a co stojí za to podtrhnout.

Kvalitně vytvořený a celkově sourodý vzhled by měl vyzdvihovat osobnost, jedinečnost, schopnosti a profesní postavení každé z nás.

Prvním krokem k uvědomělému budování vlastní krásy je provedení barevná analýzy, neboť právě barvy v sobě skrývají neuvěřitelnou energii. Můžeme sice nosit libovolnou barvou, důležitý je však její odstín. Jeho vhodný výběr nás dokáže omladit, rozjasnit, zmírnit nežádoucí rysy, a především přinést radost. Nesprávný výběr naopak tlumí odstín pokožky, způsobuje stárnutí a zvýrazňuje naše nedostatky. Barevné odstíny, které podkreslují naše vnady, by měly být v souladu s odstínem pokožky, vlasů (tj. jejich vhodně zvolené barvy), rtů a očí.

Barevná analýza spočívá v procesu „zkoumání“ právě takových ideálních odstínů. Je to zábavná hra, při níž se používají speciální šátky, barevné rámečky a kadeřnické šablony. V konečném důsledku tak dospějeme k poznání vlastního barevného typu a odstínů vhodných pro naši osobnost. Barevná analýza usnadňuje vytvoření náležitého šatníku, aplikaci ideálního make-upu, volbu optimálního odstínu vlasů a individuálního barevného složení našich oděvů. Významnou součástí analýzy je také poznání, jak a v jakém vzájemném poměru barevné odstíny v oděvních kreacích kombinovat.

Již brzy pozveme naše dámy do salonu Bernadety Weber v Cieszyně. Bibi se již více než deset let zabývá prováděním barevné analýzy, stylingem a profesionální aplikací makeupu. Její obrovský zápal, odhodlání a bohaté zkušenosti s prací s velmi kvalitní kosmetikou přinášejí jejím zákaznicím pocit klidu a spokojenosti. Díky proměnám, jimiž ženy procházejí, se dámy cítí jistější a sebevědomější. A právě takový pocit bychom rádi zajistili i pro naše finalistky!

Pracownia Wizażu Bernadeta Weber, ul. Nowe Miasto 12, Cieszyn

www.bweber.pl

Koupit vstupenku Galavečer ?>