Proměna

22 Bře 2019

Buď krásná na jaře, buď krásná celý rok!

Salon Levandulové Spa je další místo, které se stalo součástí velké akce Proměna Zralé Ženy. Máme po prvních konzultacích s paní Beatou a Gražynou. Prošly si diagnostikou a prvním ošetřením, které bylo šité na míru potřebám jejich pleti. Obdržely doporučení a rady, jak se o sebe denně starat. Následné návštěvy již byly naplánovány a netrpělivě čekáme na tyto dámy v našem Spa. Ošetření jim bude prováděno nejméně dvakrát měsíčně, abychom dosáhli očekávaného účinku. Uděláme vše pro to, aby dámy na Galavečeru vypadaly krásně. A to nejen po dobu Galavečera, ale po celý rok!

A jak se naše finalistka Beata cítila v tomto místě a pod odborným dohledem? „Když jsem šla na setkání s kosmetičkou, očekávala jsem místo plné vůní, diskrétní, s jemnou hudbou. Očekávání bylo splněno. Přátelský personál, relaxační hudba v kombinaci s éterickými oleji a vynikající masáž obličeje mne uvedla do blaženého stavu. Potřebovala jsem tuto hodinu relaxace mezi dny intenzivní práce. I když vím, že je třeba starat se o sebe, tak s tím mám stále problém. Jak to udělat efektivněji?”

Levandulové Spa bylo vytvořeno s cílem pomoci ženám. Je místem, kde se mohou starat o sebe, relaxovat a odtrhnout se od kolotoče každodenního života. To samozřejmě není jen místo pro dámy, ale i pro muže, protože naše nabídka je také zaměřena na ně. Naše nabídka zahrnuje ošetření obličeje a těla, masáže, péči o ruce a nohy, depilace a estetickou, kosmetickou léčbu,  jako je např. jehlová mezoterapie. Pracujeme s odborníky v oblasti permanentního make-upu. Pobyt u nás je skvělý dárek pro někoho blízkého – pozornost lze zakoupit ve formě voucheru na konkrétní ošetření nebo částku.

Lawendowe SPA, Cieszyn