Proměna

30 Bře 2019

Zralá žena na Interbeauty Praha 2019

Interbeauty je největší veletrh krásy a zdravého životního stylu v Praze, který probíhal 15.-16.3.2019. Organizátoři veletrhu projevili zájem o náš česko-polský projekt „Zralá žena“, který jsme prezentovali v pátek i sobotu na workshopech. Workshop navštívila spousta žen z celé České republiky, které chtěly vědět co projekt jako takový vůbec obnáší. Nejvíce je zaujala komplexnost a provázanost celého projektu. Tato komplexnost spočívá v těchto bodech :

– správný pohyb, výživa a její režim, různé diagnostiky na základě kterých byly vybrány správné potraviny a výživové doplňky.

– vnější a vnitřní krása. Zde spadá péče o tělo i duši jako je kosmetika, péče o vlasy, vizážistka, péče o zrak, osobní koučink pro motivaci a směr.

– péče o styl, kde se žena učí správně oblékat.

Díky účasti na tomto pražském veletrhu jsme dospěli k názoru, že tento projekt má velkou sílu hlavně díky sloučení všech těchto výše uvedených bodů v jeden celek a v neposlední řadě, jsme zjistili, že pro ženy, které byly do tohoto projektu zařazeny je proměna celkové osoby, pokud se děje pod dohledem odborníků, celkem dobře realizovatelná.