Proměna

11 Dub 2019

Od teorie k praxi – Atelier Stanika.

Přečetly jsme si několik návodů, pár článků, jak si správně vybrat spodní prádlo. Něco málo jsme se z nich dozvěděly. Ale od teorie k praxi vede ještě kus cesty. Asi si všechny uvědomujeme, že správně zvolené spodní prádlo – přestože není „vidět” – podstatně ovlivňuje, zda v oblečení vypadáme dobře. I ty nejkrásnější šaty, geniálně ušité, nebudou vypadat krásně, pokud si pod ně oblékneme špatně padnoucí prádlo, které spíše než by nám postavu vylepšilo, zvýrazní naše nedostatky. Dobrá, souhlasíte, že je velmi důležité vybrat kvalitní spodní prádlo, ale teď jak na to? Nechte si poradit v Ateliéru Stanika v Cieszynie, kam jsme pozvaly i naše čtyři finalistky. Jak na návštěvu u bra-fitterky vzpomínají?

Beata: Tady do království prádla v Cieszynie, do obchodu, kde jsou odbornice na slovo vzaté, by si každá žena měla zajít a nechat ověřit, že nosí správné a vhodné prádlo (velikost, střih, typ, atd.). S podprsenkou je to jako se šaty: přestože se nám líbí, nemusí být pro nás nejvhodnější, pro náš typ postavy nebo styl. Tolik se dá správným výběrem prádla vylepšit – např.někdo potřebuje v prsou na velikosti přidat (push-up) – pro dobrý pocit a lepší postavu – nebo taky proto, abychom nestrašili okolí. Také tam najdete zeštíhlující spodní prádlo. Toto místo se širokou nabídkou zboží v různém střihu a mnoha velikostech a personálem s příjemným a profesionálním přístupem Vám velmi doporučuji. Alespoň jednou za život věnujte sobě nebo jiné ženě takový dárek. Určitě budete spokojené, to Vám zaručuji!”

Andrea: „U brafiterky jsem zažila překvapení, když jsem se dozvěděla, že mám mít o několik čísel větší podprsenku než nosím, a to nenosím nijak malou, a po jejím vyzkoušení jsem měla o 6 cm méně přes prsa! Netušila jsem vůbec co znamená slovo brafitérka, teď už vím, že je to velice příjemná paní v Cieszynie, která dokáže kouzlit s postavou. Při oblečení doporučené podprsenky jsem rázem ztratila opticky 3 kila, po vyzkoušení body dalších 7. To bylo fajn. Taky jsme se dověděly, jak je důležitá pevná podprsenka na sport – už mám jednu doma.”