O projektu

logo
img

Jaká je moderní žena, s čím vším se musí potýkat?

Práce, domácnost, vztah, rozvoj, zdraví, fyzická aktivita, zábava – je skvělé, že se můžeme realizovat ve více oblastech najednou, jen… nemáte občas dojem, že den je příliš krátký? Najít si čas na všechno je obtížné a pak se většinou vzdáme toho, co souvisí s námi. Každým dnem se vzdáváme více a více, až zapomeneme, jaké to je, mít chvíli jen pro sebe. A čas neúprosně běží. Zastavte se, přemýšlejte o tom. Není teď ta pravá chvíle, abyste se na sebe podívaly jinak? S péčí a starostlivostí?

img

Většina žen by chtěla o sebe lépe pečovat, ale ne vždy je to jednoduché.

Říkají vám vaši blízcí a přátelé, že teď je řada na vás? Že je důležité, abyste si našla chvilku i sama pro sebe? Co vy na to? Nejste v tom sama. Víte, kolik žen není smířeno se svým zevnějškem a duševně nejsou v pohodě? Víte, že spousta žen se trápí kvůli svému vzhledu a zdraví? Chybí jim vyvážená zdravá strava a pravidelný pohyb, ale zároveň prohlašují, že o sebe rády pečují. Jaká je příčina? Nevíme, jak začít? Chybí nám důslednost?

img

V našem regionu jsou firmy, které Vám můžou pomoct. Přesně tyhle firmy organizují projekt Zralá žena.

Rozhodly jsme se dokázat, že to jde, že to společně dokážeme. Že velmi blízko jsou osoby, firmy, které Vám pomohou. Nejde tady vůbec o drastické diety nebo intervenci chirurgů. Víme, že lze přirozenou cestou, neinvazivně zlepšit své zdraví, duševní pohodu i vzhled. Že péče o sebe je životní styl, ale je potřeba udělat první krok – krok ke změně k lepšímu. Chceme ho udělat společně – pojďme se seznámit!

Organizátoři

img

Co získáte účastí na projektu, koho hledáme?

Čekáme na ženy, které chtějí změnit svůj život k lepšímu. Které podstoupí čtyřměsíční proměnu, jejíž součástí je fyzická aktivita, zdravá výživa i suplementace, kosmetická ošetření a samozřejmě stylizace – oblečení, make-up a účes. Budeme financovat Vaši změnu, ale musíte se prokázat důsledností a silnou vůlí. Pokud máte pocit, že se jedná o Váš okamžik, seznamte se s podrobnostmi a přihlaste se do projektu Zralá žena.

Přihlaste se

img

Získají tím i další ženy - ukážeme jim, že změna je možná a účinná i během pouhých několika měsíců a výsledky jsou úchvatné.

Tady nejde jen o Vás… tady jde o nás všechny. Pro nás ženy je velkou motivací přesvědčit se, že to jde – po vzoru matky, sestry, tety, kamarádky. Proto se na závěr projektu setkáme, 24. května, v Kasztanowym Dworze w Cieszynie, abychom se společně radovaly a užily si konečný výsledek proměny, vyměnily si rady, informace a podělily se se zkušenostmi. Ale především, abychom podpořily další ženy při rozhodování o pozitivních změnách jejich životního stylu!

Koupit vstupenku
Koupit vstupenku

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Společnosti podporující projekt mediálně

4

účastnice

4

měsíce

komplexní

proměna

Facebook - Zralá žena - událost

Přihlaste se do projektu

Přihláška

Připojte se k projektu

staň se Partnerem

Prohlídněte proměnu

BLOG PROMĚNY
   2019/05/24    Cieszyn

Galavečeru