Organizátoři

Projekt Zralá žena předpokládá, že v průběhu 4 měsíců výrazným způsobem zlepšíme vzhled, duševní pohodu a fyzický stav účastnic bez drastických chirurgických zákroků.

Ukážeme, že zdravý životní styl a vědomé využívání služeb, které podporují vzhled a krásu, jsou důležitější než sporadické, invazivní procedury.

Podívejte se, které firmy poskytly své produkty a služby v rámci projektu a za které aspekty proměny jsou zodpovědné.


Organizátoři

Organizátoři a spoluorganizátoři projektu

img img
Organizátor

RENATA WEBER

Majitelka šicí dílny, která působí v Těšíně již 25 let. Kreativní perfekcionistka, která dbá o každý detail šitého projektu – od výběru vysoce kvalitní látky přes přizpůsobení střihu postavě a povaze klientky, až po nejdrobnější doplňky. Při hledání inspirace ji potkáte na různých místech: na milánských módních molech, i v tkalcovně hedvábí na Srí Lance. Její klientky souhlasně přitakávají, že kdo jednou přijde k Renatě, zůstane už navždy. Ušije jedinečné kreace, v nichž naše finalistky vystoupí během Galavečera v Kaštanovém Dvoře. Kreace na Galavečer z dílny Renaty Weber se samozřejmě stanou vlastnictvím finalistek.

img img
Organizátor

BERNADETA WEBER

Vizážistka, koloristka a stylistka s úžasnými znalostmi a intuicí. Ve svém útulném studiu vizáže provádí zázraky. Ze svých klientek dostává na povrch všechnu jejich krásu. Používá k tomu pouze správnou dekorativní kosmetiku, oblečení a doplňky vhodných barev a střihu odpovídajících postavě. Za několik desítek minut dokáže, že se cítíte o několik let mladší. Během metamorfózy se Bíbi postará o to, aby se dámy dozvěděly jaké střihy nejlépe zdůrazňují přednosti a zakrývají drobné nedostatky postavy, jaké barvy jim sluší a jak vytvářet jedinečné stylizace. Postará se, aby všechny detaily stylizací na finále, od make-upu až po doplňky, byly dokonale sladěné.

img img
Spoluorganizátor

Andrea Pavlikova

Andrea představuje renomovanou českou značku Lada Fashion, kterou vytvořila módní návrhářka - Lada Vyvialová. Postará se o výběr správných modelů z kolekce Lady pro naše finalistky. Budou to další kreace, vedle těch připravených Renatou Weberovou, ve kterých dámy vystoupí během finále. Lada se ve svých projektech řídí jednoduchostí, svobodou pohybu, komfortem a elegancí. Je to nadčasový, minimalistický luxus. Používá přednostně lokální patentované technologie a materiály. Hodnotný produkt musí mít vysoký morální a etický standard, proto vyrábíme na principu slow fashion, která klade důraz na řemeslnou dovednost, kvalitu a respekt k životnímu prostředí. Zvláště si cení nanotechnologických látek, které pomáhají udržet pokožku v dokonalém stavu - antibakteriální, antiseptické a funkční, které pomáhají při procesu termoregulace a ochraně před UV zářením. Ženskost, luxus, móda, fairtrade a zdraví jsou uzamčené v každém kusu oblečení – tohle můžete očekávat od jejích návrhů.

img img
Spoluorganizátor

Kamila Kopacewicz

Vytvoření stylizace je jako stavba domu - bez pevných základů se vše zřítí. Pro stylizaci postavy je takovým základem správně vybrané spodní prádlo. Proto v našem týmu nemohla chybět profesionální braffiterka. Kamila pozve naše finalistky do Atelieru Stanik - ráje plného různých modelů podprsenek, kalhotek a tvarujícího spodního prádla. Tam jim ukáže, jak si vybrat spodní prádlo, které bude zdůrazňovat jejich přednosti a zakryje drobné nedostatky postavy. Správně vybraná podprsenka by měla poprsí poskytnout dostatečnou oporu, zabrání tak mimo jiné i problémům s páteří a samozřejmě pomůže zvýraznit krásu celého outfitu. Takovým školením výběru a nošení spodního prádla by měla projít každá žena bez ohledu na věk.

img img
Spoluorganizátor

Emília Bury

Specialistka na přirozené omlazení těla a mysli, průvodkyně očistnými startujícími programy. Spolupracuje s Finclubem, doporučuje potravinové doplňky na základě analýzy vlasů a diagnostiky z kapky krve - zjištění antioxidační kapacity, toxinů v těle, stavu imunity. Zkušenosti získala na lékařských kongresech ve FINCLUBu, ve Finsku, spolupracuje s lékaři. Jako kosmetická konzultantka ve svém salónu Spa Cosmetics sestavuje speciální programy péče o pleť přizpůsobené individuálním potřebám ženy - diagnostikuje stav kůže pomocí speciální kamery a na základě toho volí vhodné krémy a ošetření. Kosmetické zkušenosti má z různých koutů světa – vzdělávací workshopy v Itálii - Martano a Bologna, Slovensku, Norimberku, Baden Badenu, Praze. Během čtyřměsíční proměny bude Emília dbát na správnou detoxikaci a suplementaci žen, zvolenou speciálně pro každou podle individuálních potřeb. Kromě toho zvolí ze své široké nabídky odpovídající kosmetické ošetření ve svém salónu (Detox, Hydratace, Energie, Lifting). Naučí dámy pečovat o svou pleť a poradí, jak si udržet mladistvý vzhled.

img img
Spoluorganizátor

Małgorzata Wojdyła

Relaxace, zklidnění a péče mezi květinami a stromy – tak klientky mluví o Lavender Spa umístěném v malebné části Těšína. Místo, kde si můžete dopřát celou řadu ošetření obličeje, masáže, ošetření těla, péči o ruce i nohy, epilaci a dokonce i permanentní make-up nebo prodlužování řas. Je těžké si představit proměnu bez takových kosmetických ošetření, no ne? Zkušení zaměstnanci, pod vedením Małgorzaty Wojdyły, po důkladné konzultaci s dámami, které se zúčastní proměny, a analýze jejich potřeb, pro ně připraví a provedou individuální program kosmetické péče. Pomůžou také s výběrem správné každodenní péče na doma tak, aby účinky byly dlouhodobé a péče o dobrý stav pokožky byla jednoduchá a efektivní.

img img
Spoluorganizátor

Katarzyna Sztefka-Kopeć

Správně zvolená barva i střih účesu doplňuje každou stylizaci. A důležité je všechno - délka vlasů, odpovídající odhalení obličeje, objem účesu, barva či sepnutí vlasů. Je těžké si představit správný efekt proměny bez profesionální kadeřnické péče. Kadeřnické studio Prestige je místem, kde se Katarzyna Sztefka-Kopeć s dodatečnou konzultací vizážistky postará, aby účesy finalistek projektu byly perfektní, dokonale přizpůsobené tvaru obličeje, aby barva vlasů podtrhla jejich krásu. Zvolí také správnou péči o daný typ a kondici vlasů, aby vlasy byly zdravé a lesklé - nejen během Galavečera, ale i každý den.

img img
Spoluorganizátor

Jana Skarabellová

Jana Skarabellová - specialistka na zahuštění a prodlužování vlasů technikou Extendmagic. Více jak desetileté zkušenosti v tomto oboru a zahraniční ocenění řadí Janu Skarabellovou mezi světovou špičku v práci s technikou Extendmagic. S velkou dávkou empatie dokáže vnímat zákazníka a splnit jeho přání. V souvislosti s prodlužováním vlasů provádí také kadeřnické služby se značkou L'Oréal Professionnel. Své zkušenosti předává zájemcům v odborných kurzech. Aby svým zákazníkům zajistila nejen kvalitní služby, ale také vhodné vlasy, provozuje velkoobchod www.dokonalevlasy.cz, kde nabízí lidské vlasy nejvyšší kvality. Vlasy jsou pečlivě vybírány a ručně zpracovávány přímo v provozovně společnosti v Českém Těšíně. Zpracované vlasy dodávají do celého světa. V proměně naučí ženy, jak správně pečovat o své vlasy, poradí s výběrem účesu a odstínem vlasů a v neposlední řadě zahustí nebo prodlouží vlasy, aby účastnice vypadaly mladší a výsledný účes podtrhl jejich přirozenou krásu. Aby jejich vlasy byly skutečně dokonalé...

img img
Spoluorganizátor

Aleksandra Waliczek

Zakladatelka a majitelka firmy Strefa Zdrowia & Strefa Fizjoterapii Funkcjonalnej v Těšíně, mgr. tělesné výchovy a fyzioterapii, masérka, osobní trenér, instruktor form body & mind a léčitelka. Nadále se rozvíjí, neustále se účastní školení, workshopů, konvencí, sympozií - někdy jako posluchač, někdy jako školitel. Člověk s neuvěřitelnou energií pro práci s tělem i duchem, mimořádně citlivý a empatický člověk, což jí neumožňuje být lhostejným vůči těm, kteří ji potřebují. Takový koktejl může znamenat pouze jedno – polské finalistky, které společně s Olou budou pracovat na své fyzické kondici a postavě, mohou očekávat úžasné výsledky, ale také zjistí, že pohyb není jen zdravý, ale je také velkým potěšením.

img img
Spoluorganizátor

Iveta Kochová

Absolventka mnoha vzdělávacích programů v oblasti aerobiku, fitness, výživy, kineziotapingu, masáží, baňkování, držitelka široké škály licencí a diplomů s danou tematikou. Má také mnohaletou zkušenost s vedením skupinových i osobních cvičení. V současné době působí jako kondiční trenér v hokejové akademii HC Oceláři Třinec pro všechny mládežnické kategorie. Mimo jiné vede i komerční hodiny aerobiku a fitness v Českém Těšíně - např. funkční tělo, cvičení s bossu, power jóga, pět tibeťanů, zdravá záda, chi-toning atd. Zároveň individuálně pracuje s několika sportovci z různých odvětví (lední hokej, plavání, golf, tanec). Tato skvěle vypadající žena vám prozradí, jak se dobře starat o své tělo a naučí Vás správně cvičit, což bude mít vliv nejen na fyzický vzhled a psychiku, ale také na celkový zdravotní stav.

img img
Spoluorganizátor

Lucyna Zubrzycka

Nedílnou součástí změny životního stylu je zlepšit způsob stravování. To není jednoduchý prvek, protože kulinářské návyky jsou s námi často od dětství. Pokud se ukáže, že stojí za to se přizpůsobit, je obvykle nejasné, kde začít. Je to ještě obtížnější, když je změna stravování doprovázena onemocněním, které má velký vliv na to, co můžeme a měli bychom jíst. Toto téma při proměně finalistek nemůžeme zanedbávat, pokud máme zlepšit jejich životní styl. Lucyna se o to postará - je magistrem klinické dietetiky a biopotravin, je majitelkou společnosti Super Diet. Na základě hloubkového rozhovoru a vhodných měření Lucyna sestaví dietu určenou jednotlivým dámám tak, aby zvýšila pozitivní účinky cvičení a suplementace. A především, aby pomohla přizpůsobit styl výživy jejich potřebám a preferencím.

img img
Spoluorganizátor

Marcela Fiedorová

Majitelka nově otevřeného Ateliéru Kupa v Českém Těšíně, ve kterém pořádá kurzy vaření a pečení jak pro gurmány tak pro úplné začátečníky. Na základě vlastní zkušenosti dokazuje, že každý se může naučit vařit jednoduše, hravě a zdravěji. Je zastánkyní návratu k domácímu vaření z dostupných surovin, návratu ke společně prostřenému stolu. Má neutuchající potřebu neustále něco tvořit, kuchtit, učit se novým věcem a poznávat nepoznané. Ve spolupráci s výživovým poradcem nám ukáže, jak si připravit zdravé, vyvážené a chutné jídlo a zároveň poradí, kde nakoupit ty správné ingredience.

img
Spoluorganizátor

KATARZYNA WOJCIECHOWSKA

Stratég, který navrhuje marketingovou komunikaci pro značky a specialista na budování pozitivních zkušeností zákazníků. Fascinuje ji marketing zaměřený na ženy a neustále se vzdělává ve svém oblíbeném oboru - psychologii. Díky této vášni o ženách ví mnoho, zná jejich problémy, ví, kdy potřebují podporu a motivaci. A motivovat opravdu umí. A vcítit se do situací jiné ženy také. Dámy se mohou spolehnout na pomocnou ruku v náročnějších chvílích, kdy hodiny trávené v tělocvičně, omezený přístup ke sladkostem a k tomu náročný den budou pro ně již příliš velkým soustem. Mimo to se Katka postará, aby každý, kdo má zájem o projekt Zralé ženy, věděl, co se děje, jak si naše finalistky vedou. Široká podpora tohoto projektu je příležitostí pro další ženy, aby se zamyslely nad změnami ve svém životě. Samozřejmě - jen k lepšímu.

img img
Spoluorganizátor

DARA KUZMIC

Fotografováním lidí chci vyjádřit svůj úhel pohledu na krásu, emoce a zvěčnit své vnímání osobností jako jedinečných originálů. Specializuji se na focení žen 40+ . Fotografuji ženy, které občas upozadily sebe samé. Když si mé klientky prohlížejí své dcechberoucí snímky, žasnou, jak krásné jsou. Už na to zapomněly. Občas se stává, že žena upozadí sebe samou, přednější je rodina, domov, práce a své pocity nechává usínat. Je radost tvořit s ženami jejich snímky, jenž oslavují jejich ženství, eleganci a přirozenost. Motto: "jsme všechny krásné, jen nám to musí občas někdo připomenout."

img
Spoluorganizátor

KATEŘINA DUDKOVÁ

Věnuje ženám, které chtějí být silné i ženské, vitální a chtějí žít život ve svém proudu. Často hovoří o hledání smyslu svého života a inspiruje k zamyšlení jaké je tvoje PROČ. Což je žít svůj vlastní život, ne život dle představ jiných, najít si své místo, svůj základ a na něm budovat úspěšný život. Bude podporou našim ženám, které chtějí žít v harmonii, lásce a rozhodly se pro změnu. Kateřina pomáhá ženám různého věku, které chtějí pracovat na svém osobním a profesionálním růstu, potřebují podpořit svůj potenciál a najít autentickou cestu v životě.

img img
Spoluorganizátor

Monika Gęborska

Neustále zdůrazňujeme, že projekt Zralá žena nesouvisí pouze se změnou zevnějšku, ale jeho jádro spočívá v holistickém přístupu k tělu, duši a mysli jako nedílných součástí lidské bytosti. Snažíme se přitom dbát o veškeré zmíněné aspekty. Proto se k našemu projektovému týmu přidala Monika Gęborska, diplomovaná reflexoložka z Instytutu Refleksologii a odbornice v oblasti podologie. Reflexologie je terapie soustředěná na člověka, dle jejíchž principů jsou chodidla jako celistvý mikrosystém odrazem stavu, v jakém se nachází organismus daného člověka. Takzvané „čtení z chodidel“ umožňuje pochopit zdravotní poruchy a tělesné potíže a naznačit způsoby, jak s tělesnou schránkou pracovat, aby došlo k návratu přirozeného stavu, tj. pevného zdraví a dobré nálady. Monika tuto terapii nabídla našim finalistkám jako doplněk péče o zdraví a dobrou náladu. Jako specialistka v oboru podologie jim také udělí rady, jak se správně starat o chodidla, jak o ně pečovat a co dělat v případě změn a patologických stavů v oblasti chodidel.

Pokud chcete nabídnout své služby a obohatit tak proměnu

- kontaktujte nás zasláním informací.


MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Společnosti podporující projekt mediálně

4

účastnice

4

měsíce

komplexní

proměna

Facebook - Zralá žena - událost

Přihlaste se do projektu

Přihláška

Připojte se k projektu

staň se Partnerem

Prohlídněte proměnu

BLOG PROMĚNY