PARTNEŘI A SPONZOŘI

Často k tomu, aby došlo k velkolepým změnám, stačí opravdu málo –vhodně zvolený střih a barevný odstín šatů, dobře zvolený účes, kvalitně provedený make-up a několik doplňků.

Duševní pohodu člověka ovlivňuje kvalita mezilidských vztahů, způsob trávení volného času a okolí, v němž se pohybuje. Proto stojí za to dbát o každou stránku našeho života a o každou prožitou minutu.

Podívejte se, které firmy nabízejí své produkty a služby v rámci projektu „Zralá žena” jako partneři a sponzoři.


PARTNEŘI A SPONZOŘI

Partneři a sponzoři projektu

img img
Partner

Marusha

Ženskost pro nás není otázkou věku. Může mít tvář mladé dívky stejně jako zralé ženy. Každá z nich má své neopakovatelné klady – sebevědomí a soulad se sebou sama. Naše kolekce jsou zaměřeny na ženy, které za pomoci výběru oděvu a doplňků dokážou vyjádřit své JÁ. Snažíme se propojovat moderní trendy s nadčasovým neformálním stylem. Naleznete u nás módní a přitom pohodlné modely pro každou příležitost, a přestože naší specialitou je volný a neformální styl, dbáme i o milovnice klasické módy. Sázíme na jednoduché a funkční střihy, kvalitní materiály a originální detaily, jež našemu zboží dodávají ojedinělý charakter. Kromě oděvů Vám rovněž nabízíme kabelky, boty, bižutérii, náramkové hodinky a další doplňky stylové značky MARUSHA.

img img
Sponzor

FinClub

Finclub je česká obchodní společnost, která od roku 1990 dodává svým zákazníkům v několika evropských zemí jedinečné doplňky stravy, spolupracuje s více než 2 000 lékaři. Nabízí téměř 100 přírodních kvalitních přípravků, které jsou perfektní kombinací tradice, přírody a nejnovějšího vědeckého výzkumu. V roce 2009 Finclub rozšířil svou nabídku o čisticí prostředky a přírodní kosmetické přípravky, které podporují další oblast zdravého životního stylu svých klientů.

img img
Sponzor

Italsenso

Ideální domov, v závislosti na potřebách obyvatel, zavádí relaxační náladu, poskytuje podmínky pro koncentraci nebo přidává energii. Dává dojem luxusu nebo zůstává pozadím v souladu s myšlenkou minimalismu. Nálada je postavena na obratně zvoleném interiérovém stylu - nábytkem, barvami, texturami tkanin. Dobrý interiér je tedy ten, který vyhovuje potřebám jeho uživatele, ne ten, který je diktován populárními časopisy. Italsenso to široký výběr různých nábytkových tkanin, z nichž každý si může vybrat ty, které nejlépe fungují na jeho smyslech. „Senso” znamená smysl.

img img
Sponzor

Hotel Liburnia

Hotel Liburnia nachází se v centru Těšína, v blízkosti hranic s Českou republikou a je ideálním místem pro nejrůznější setkání. Restaurace s výborným menu, banketní a konferenční místnosti, útulné pokoje, parkoviště a přátelský personál dávají účastníkům a organizátorům projektu jistotu, že všechna jednání budou se konat v přátelské atmosféře.

img img
Sponzor

Etno Chata Topolej

Místo, které krade srdce lidí od prvního okamžiku, když se překročí jeho práh. Čas zde běží pomaleji což umožňuje odpočinek. Výborná, rozmanitá kuchyně, relaxační lázně a nezapomenutelné události představující různé, někdy velmi exotické kultury - to vše umožňuje odtrhnout se od reality. Zde se můžeme ponořit do světa plného živých barev, jedinečných chutí a lákavých vůní. Tak blízko, a překvapivě „jinak“.

img img
Partner

OČNÍ EU OPTIKA

MUDr. Michaela Hustá je uznávanou specialistkou v oborech oční a estetické medicíny. V r. 2013 byla svými zaměstnanci nominována do soutěže úspěšných podnikatelů s vysokým morálním kreditem a na základě celostátního hlasování se stala Osobností roku Český Goodwill 2013. MUDr. Michaela Hustá řídí společnosti Oční Eu s.r.o., Oční Eu Optika s.r.o. a Lékařská Estetika s.r.o. V r. 2015 se společnost OČNÍ EU s.r.o. pod jejím vedením stala akreditovaným pracovištěm Ministerstva zdravotnictví ČR pro vzdělávání lékařů v oboru oftalmologie. V květnu r. 2018 společnost OČNÍ EU zvítězila v celostátní soutěži a byla vyhlášena Ambulancí roku 2017. Zkušený tým MUDr. Michaely Husté provede komplexní oční vyšetření včetně digitální analýzy zrakového nervu a sítnice a poradí dámám při výběru dioptrických či slunečních brýlí.

img
Partner

Plantacja

„Plantacja” je mimořádným místem na obchodní mapě Těšína, značkovým obchodem společnosti „Čas na čaj”, kde jde koupit kvalitní čaje a kávu na váhu. Obchod nabízí sladkosti, sirupy a zavařeniny Premium (kvalita v kombinaci s tradicí) a také krásný anglický porcelán, čajové konvice a doplňky související s kávou a čajem, svíce Yancee Candle, dárkové sady a jedinečnou atmosféru v obchodě. Zveme vás k návštěvě našeho obchodu!

img img
Partner

STOWARZYSZENIE WSPÓŁPRACY POLSKO-MAROKAŃSKIEJ „AFRICAE DESERTA PROJECT”

Sdružení polsko-marocké spolupráce „Africae Deserta Project”. Poznávání kultur světa, trávení času s lidmi, vůně, chuti, barvy, hudba - to je Orient, který Evropané obdivovali po celá staletí. Živá tradice našich Slezských a Živeckých horálů to naše kořeny. To je to, co chceme ukázat na jiném kontinentu. S námi objevíte nové vášně a budete se dívat na svět jinak. Prostřednictvím našich aktivit, setkání, workshopů, pomoci ostatním, koncertů, expedic setkáte se s zajímavými lidmi a splníte své sny. „Mezi námi Nomády” toto je termín interkulturní spolupráce našeho sdružení.

img img
Partner

Bonovita

Název obchodu určuje naše priority - Bonovita (z latiny: bono – dobrý, vita – život). Bonovita.pl byla vytvořeana pro dobrý život našich klientů, kteří stejně jako my hledají zdravé potraviny a kvalitní přírodní kosmetiky. Nabízíme to, co nejlepší: širokou škálu přírodních, ekologických a testovaných nami a našimi rodiny produktů, znalostí a drobnosti v oblasti zdravého životního stylu a krásy, Polskou kvalitu - většina dodavatelů jsou polští výrobci. Pracujeme s mnoha polskými společnostmi, které hledají nejlepší produkty pro naši nabídku.

img img
Partner

Floating Cieszyn

Floating je terapie, která si klade za cíl omezení kolem 90% vnějších podnětů. Během terapie ve vysoce koncentrovaném roztoku soli Epsom necítíme gravitaci, naše svaly a endorfiny se uvolňují a následuje odstranění stresového hormonu - kortizolu. Vhodná hudba a soumrak dodatečně pomáhají nám relaxovat. Po pouhých třech hodinách používání lidé už cítí pozitivní účinky: stresové faktory jsou odstraněny, svaly se uvolňují, koncentrace a paměť se zlepšují, zmizí bolesti zad a revmatické bolesti, klesá vysoký krevní tlak, zlepšují se kvalita spánku a stav kůže. Kromě toho, floating podporuje hubnutí, urychluje léčbu zranění a zlepšuje imunitní systém. Doplňkem floatingu je masáž, karboxylterapie a radiofrekvence nabízené naší klinikou.

img img
Partner

DECOFLORUM

Květiny mohou zprostředkovat širokou škálu emocí – od štěstí, radosti, přes dojetí až po soucit. Bez ohledu na charakter konkrétní události nebo obřadu, dobře vybraná kytice nebo dekorace vytvoří správnou náladu. Pro nás květy jsou naše vášeň. Když realizujeme objednávku tak vždy se snažíme co nejvíce dozvědět o okolnostech, o potřebách našich klientů, o tom, co očekávají. To je důvod, proč jsme schopni připravit květinovou výzdobu tak, aby splňovala. požadavky zákazníků pokud jde o formu, barvu a charakter. Jsme nesmírně potěšeni, kdy slyšíme slova uznání a naše služby jsou doporučovány ostatním lidem. To dělá, že s úsměvem začínáme další den práce.

Chcete-li nabídnout své služby a přispět tak k obohacení proměny

- kontaktujte nás zasláním informací.


MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Společnosti podporující projekt mediálně

4

účastnice

4

měsíce

komplexní

proměna

Facebook - Zralá žena - událost

Přihlaste se do projektu

Přihláška

Připojte se k projektu

staň se Partnerem

Prohlídněte proměnu

BLOG PROMĚNY