K uzavření požadavků chybí

Hledáme
čtyři ženy
– dvě Polky a dvě Češky

Hledáme čtyři ženy – dvě Polky a dvě Češky, které jsou rozhodnuté podstoupit čtyřměsíční proměnu. Třeba jste jednou z nich?

 

Zjistěte, zda splňujete podmínky:

 

  • Máte bydliště v cieszyńskim okrese nebo v okrese Karviná
  • Narodila jste se nejpozději v roce 1974 – jste zralá žena
  • Jste odhodlaná a důsledná – jste ochotna věnovat čas a energii systematickému,  individuálnímu cvičebnímu programu ve fitness klubu, setkání s výživovým poradcem, lékařem zodpovědným za suplementaci, se stylistou i vizážistou, švadlenou, profesionální poradkyní pro výběr spodního prádla, kadeřníkem nebo kosmetičkou. Úplný seznam firem, které Vám pomohou s proměnou najdete zde.

Bez obav!

OSOBNÍ ASISTENT

S odpovídajícím množství motivace Vám pomůže Váš osobní asistent!

BEZPLATNÁ ÚČAST

Účast na projektu je bezplatná, jediným nákladem pro Vás jsou náklady spojené s dopravou na setkání. Přijímáte výzvu? Pokud ano, přečtěte si Pravidla projektů, vyplňte níže uvedený formulář a trpělivě čekejte na naše zavolání :)

Varování!

Formulář můžete poslat do 20.1.2019.
Mezi 21. a 25. lednem, v průběhu společných setkání, vybereme čtyři finalistky, které se od února do května zúčastní proměny.

Ze zbývajících kandidátek vybereme několik dam, které budou pozvány na „malou proměnu“ a k účasti na módní přehlídku Galavečer projektu Zralá žena, 24. května 2019 v Cieszynie. Na přehlídku dámy připraví stylista, vizážista, kadeřník a naši partneři, kteří se postarají o šaty a veškeré doplňky.

Vypadá to jako báječné dobrodružství, že ano?

   2019/05/24    Cieszyn

Galavečeru