Připojte se

Vaši klientelu tvoří ženy? Připojte se k projektu!

Chceme, aby se ženy z našeho projektu naučily co možná největší počet možností, jak pečovat o sebe, o zdraví, vzhled a duševní stav. Pokud jim to nabídka Vaší společnosti umožní, doporučujeme Vám, abyste se připojili k našim aktivitám. Můžete to udělat jedním ze dvou způsobů – stát se partnerem projektu nebo sponzorem. Jaký je rozdíl?

Rozdíly

Partneři

logo

Může se jí stát firma, která aktivně působí na území okresů Cieszyn nebo Karviná. Hlavní podmínkou, jakou musí partnerská firma splnit, je aktivní účast v pořádání Slavnostního finálového galavečera, a to ať již formou organizace celé akce, uspořádáním módní přehlídky, anebo poskytováním podpory finalistkám během jejich Ä tyřměsíční proměny.

Propagace značky v průběhu Galavečera

Propagace značky na stránkách www.zralazena.eu

Sponzor

logo

Může se jí stát každá firma, která svou nabídkou směřuje především nebo výhradně ženám. Podmínkou, jakou takový sponzor musí nutně splnit, je podpora aktivit realizovaných v rámci projektu. Forma prezentace sponzora během Slavnostního galavečera bude předmětem individuálního jednání s organizátorem projektu.

Propagace značky v průběhu Galavečera

Propagace značky na stránkách www.zralazena.eu

Projekt Zralá žena můžete také podpořit jako mediální partnerPokud se vaše společnost vidí v některé z výše uvedených funkcí, kontaktujte nás vyplněním níže uvedeného formuláře. Poskytneme vám veškeré podrobnosti potřebné k rozhodnutí o vstupu do projektu.

Formulář

Podpořte jako organizátor

Co přinesete do projektu?

Chci se zúčastnit jako:

PartnerMediální partnerSponzor

Správcem vašich osobních údajů je Pracownia Renata Weber, ul. Sejmowa 10, 43-400 Cieszyn, NIP: 5480058231, tel .: +48 (33) 858 13 22, e-mail: pracownia v doméně weber.com.pl. Vaše data budou zpracovávány za účelem poskytnutí odpovědí na odeslaný dotaz a dokud to bude nutné pro tento dotaz. Máte právo na přístup k vašim údajům, jejich opravu, odstranění, omezení zpracování, podání namítky proti zpracování a přenosu dat. Můžete také podat stížnost u dozorčího orgánu. Poskytování dat je dobrovolné, ale je nezbytné k vyřízení dotazu. Právní základ: zpracování je nezbytné k přijetí opatření na žádost subjektu údajů před uzavřením smlouvy.

4

účastnice

4

měsíce

komplexní

proměna