Žižkov nabídne zajímavou alternativu pro rodinný životUž jste si vybrali destinaci, kde byste chtěli založit rodinu a vybudovat kariéru? Nabízí se celá řada různých příležitostí, ale naše hlavní město je mezi nimi jasnou jedničkou. Důvody jsou přitom zcela nasnadě.

Praha nemá v českém prostředí konkurenci, ať už jde o občanskou vybavenost nebo dopravní obslužnost, možnosti kultury a zábavy nebo pracovní příležitosti. Přitom platí, že investovat do nemovitostí je možné v každé době. Začít je možné ještě dnes, sladké ovoce úspěchu přijde v další generaci.

Místo s velmi bohatou historií

Co se vám vybaví, když se řekne Žižkov? Je to místo, které na vás dýchne svou jedinečnou atmosférou. Nejde jen o vrch Vítkov, ale také o řadu dalších míst. Bytový komplex na Vackově je obklopen zelení a nabídne mladým rodinám atraktivní zázemí pro každodenní procházky. Parukářka nebo Židovské pece, to jsou oblíbené parky, v nichž lze nerušeně odpočívat.

Stačí si jen vybrat vhodnou dispozici, protože se nabízí nejen dispozice 1+kk s 32 metry čtverečními životního prostoru, ale také atraktivní 5+kk, kde je připraveno 113 metrů čtverečních místa pro každou mladou rodinu. Na výběr je mezi balkonem a terasou, kde si lze užít odpolední šálek kávy. Vybrané bytové jednotky disponují také předzahrádkou, kde je možné pěstovat levandule nebo růže.

Občanská vybavenost na výbornou

Restaurace, nákupy, sportoviště, to vše je na Žižkově k dispozici, myslí se totiž na komplexní zázemí pro mladé rodiny. Děti to nebudou mít daleko do školy, k MHD vede jen krátká procházka, zábava je vzdálena doslova pár kroků. Jinak řečeno, obyvatelům této pražské čtvrti nechybí ke spokojenosti vůbec nic. Praha rozhodně není jen betonovou šedí, dýchne na vás všemi odstíny přírody. Stačí se rozhlédnout a vybrat si bydlení podle svých představ!