Proč je vhodný čas na nákup bytu pro rodinu v Praze právě nyní?Hledáte právě rodinné bydlení v Praze, ale váháte, zda je ten správný čas na jeho koupi? Pokud si pospíšíte a byt koupíte před koncem roku, můžete se těšit na příjemné bonusy.

Moderní rodinné bydlení na pražském Žižkově

Jestliže jste ještě neslyšeli o rezidenčním projektu Byty u parku, měli byste to napravit. V rámci tohoto projektu se totiž můžete těšit na útulné, příjemné a zároveň moderní rodinné bydlení v Praze na Žižkově. Jednotlivé bytové domy se nacházejí v samotném srdci Prahy a ať už se budete chtít dostat kamkoliv, můžete využít městskou hromadnou dopravu.

Služby v okolí uspokojí celou rodinu

V rámci projektu Byty u parku bylo postaveno 11 bytových domů, ve kterých se nacházejí byty od 1+kk až po 5+kk. Komfortní bydlení si tak užijí jak jednotlivci, páry, tak i rodiny s dětmi. V blízkém okolí jsou k dispozici veškeré důležité služby – lékaři, školy i školky, kulturní zařízení či například sportovní centra.

S výběrem nového bytu neváhejte

Protože jednotlivé byty jsou již připraveny k nastěhování, neměli byste v případě zájmu s jejich koupí otálet. Na zbývající volné byty se můžete podívat díky povedené vizualizaci, a jak jsme již zmínili v úvodu, pokud s nákupem nebudete váhat, je možné využít příjemné bonusy. Řešíte-li aktuálně svoji bytovou situaci a chcete se s rodinou přesunout do většího a modernějšího prostoru, kde se budete cítit bezpečně, podívejte se na nabídku.

Rozsekněte svou bytovou situaci jednou provždy a vrhněte se do hledání nového domova. Rodinné bydlení v Praze na Žižkově může být prima. Stačí najít tu správnou lokalitu a začít psát se svou rodinou novou kapitolu vašeho společného života. Podívejte se na nabídku posledních volných bytů v rámci Bytů u parku a třeba mezi nimi najdete takový, který vás jednoznačně okouzlí.