6 otázek týkajících se vztahu, které byste měli položit svému partneroviKladení otázek týkajících se vztahu, ať už s novým partnerem nebo spřízněnou duší , umožňuje významným ostatním, aby se spojili a porozuměli jeden druhému na hlubší úrovni. Dozvíte se o důležitosti komunikace a běžných otázkách.

Proč je důležité klást otázky ohledně vašeho vztahu?

Ať už je člověk ve vztahu na dálku nebo v novém vztahu, kladení otázek svému romantickému partnerovi dává oběma lidem šanci lépe si porozumět a posoudit, zda se partnerství hodí. Pokládání otázek může partnerům pomoci:

  • Posouzení kompatibility : Když vidíte někoho nového, kladení otázek na rande může být pro začátek konverzace a pomůže vám otestovat kompatibilitu. V těchto případech se můžete dotyčné osoby zeptat na její koníčky, oblíbené činnosti o víkendech a další zájmy. Zdravé vztahy se opírají o nezávislé zájmy a sdílené hodnoty; to znamená, že nikdo nesplní každé přání partnera. Ti, kdo chodí, však mohou začít posuzovat, jak by tento nový vztah mohl probíhat, dokonce i na prvním rande.
  • Budování intimity : Otevřená komunikace ve vztahu je důležitá pro váš milostný život a libido. Po nějaké době se můžete ve svém sexuálním životě dostat do vyjetých kolejí a otevřená diskuse o vašich touhách nebo návštěva sexuálního terapeuta může partnerům pomoci znovu zažehnout plamen.
  • Navázání důvěry : Zeptejte se nového partnera, jak vyjadřuje svůj jazyk lásky a jaký preferuje styl komunikace. Efektivní komunikace může pomoci vybudovat důvěru ve vztahu.
  • Naučit se hodnotám : Lidé mohou v průběhu vztahů používat hluboké otázky, aby odhalili své osobní hodnoty a určili, zda bude vztah celoživotní cestou. Zde se lidé mohou divit o manželství, dětech a vysněných zaměstnáních a o tom, jak všechny tyto aspekty mohou utvářet a řídit jejich životy.

Všechna partnerství jsou jedinečná a vyžadují různé otázky a rozhovory. Ať už jste v dlouhodobém vztahu se svou středoškolskou láskou nebo chodíte s někým novým, dobré otázky vám mohou pomoci posunout váš vztah na další úroveň.

6 Otázky týkající se vztahu

Otázky týkající se vztahu se mohou lišit v závislosti na zúčastněných jednotlivcích. Zde je několik otázek, které si mohou partneři klást v různých fázích svého vztahu, aby pomohli každému člověku lépe porozumět tomu druhému:

1. Máte nějaké sexuální fantazie ? Když spolu partneři spí a vzájemně chápou preference v ložnici toho druhého, může tato otázka odemknout další sexuální uspokojení. Zeptejte se svého partnera na jakékoli fetiše nebo kiksy, po kterých by toužili.

2. Jaké byly vaše minulé vztahy ? To může být pro někoho ožehavá otázka, ale s přítomností důvěry mohou být oba lidé otevření a sdílet své zkušenosti a poznatky ze svých předchozích vztahů.

3. Jaký je tvůj oblíbený film ? Zábavné otázky mohou být dobrými ledoborci na prvních schůzkách. Lidé se mohou zeptat na oblíbený film, televizní pořad nebo víkendovou aktivitu, aby zjistili, kde se jejich zájmy překrývají.

4. Jaká je vaše ideální rande? Jak se lidé lépe poznají, mohou vyzkoušet více přizpůsobená schůzka, která odpovídají jazyku, který má každý rád a miluje.

5. Co je na vašem bucket listu ? Tato otázka pomáhá partnerům dívat se do budoucnosti a odhalit některé ze svých aspirací, profesních či jiných.

6. Jaký je váš vztah k rodině v minulosti a do budoucna? Dozvědět se o výchově druhého člověka vám může pomoci pochopit jeho zvyky a obavy. Mohlo by vám to také pomoci pochopit, zda jednou chtějí vlastní rodinu, a pokud ano, jak si představují, že by měla vypadat.