Co je to spřízněná duše? 4 typy spřízněných dušíZatímco myšlenka spřízněných duší často dostává pohádkové zpracování, pravdou je, že spřízněná duše může být mnohem víc než jen romantický partner – je to někdo, s kým cítíte intenzivní spojení, bez ohledu na jeho formu.

4 typy spřízněných duší

Spřízněné duše mohou být různé typy vztahů. Zvažte následující silná spojení, která mohou být spřízněnými dušemi:

1. Nejlepší přátelé : Nejlepší přítel může být spřízněná duše. Nejlepší přítel může být někdo, koho znáte ze střední nebo střední školy nebo z přátelství pro dospělé . Nejlepší přátelé budou podporovat hluboké spojení a bude snadné a zábavné být ve vzájemné přítomnosti. Nejlepší přátelé mohou společně vyrazit na výlety, vzájemně podporovat své rodiny a životní cíle a být tam v těžkých chvílích, aby si navzájem pomohli.

2. Karmické spřízněné duše : Karmická spřízněná duše vstoupí do vašeho života, aby vás něco naučila nebo poskytla potřebu. Každý člověk může v tomto spojení spřízněné duše přinést konkrétní dovednosti, ale oba se spojí ve sdílené vizi.

3. Životní partneři : Životní partner – manžel nebo partnerka – může být romantickou spřízněnou duší. Tento vztah spřízněné duše obvykle znamená společné budování domova a rodiny. Bezpodmínečná láska je znakem tohoto druhu spřízněné duše.

4. Dvojplameny : Dvojplamenné spojení popisuje vztah, ve kterém každý člověk vidí v tom druhém část sebe. Dvojplameny mohou sdílet specifické vlastnosti, vášně nebo nejistoty. Dvojplamenná láska může být platonická, emocionální, romantická, intelektuální nebo kombinovaná. Někdy je to umělecký spolupracovník, mentor nebo samostatný přítel, se kterým sdílíte hluboké pouto.

Jak zjistit, zda jste našli svou spřízněnou duši

Věnujte pozornost následujícím pěti znakům, které ukazují na někoho, kdo je vaší spřízněnou duší:

1. Můžete spolu snadno trávit čas . Když trávíte čas se spřízněnou duší, mělo by tam být malé nebo žádné napětí; vaše společné hodiny získají svěží kvalitu a čas rychle utíká. Spřízněné duše mohou mít a také mají neshody, ale důležité je, abyste k sobě vždy jednali z láskyplného místa a našli ve svém srdci prostor pro odpuštění.

2. Staráte se o jejich blaho . Budete chtít skutečně podporovat rodinu své spřízněné duše, kariérní aspirace a podniky mimo váš vztah a oni by měli chtít stejné štěstí pro vás.

3. Cítíte kolem osoby jiskru . Můžete cítit romantickou jiskru – nevýslovný pocit, když jste ve vzájemné přítomnosti – ale také to může být platonická nebo intelektuální jiskra . Ať je to cokoli, bude to cítit nakažlivě a jako byste spolu chtěli trávit více času.

4. Zvyšuje se vaše sebevědomí . Můžete se cítit slunečněji, když trávíte čas se spřízněnou duší. Tato osoba by vám měla pomoci cítit se lépe a zvýšit vaše sebevědomí . Podobně by se tato osoba měla cítit bezpečně, pohodlně a také vámi oslavovaná.

Představovat si život bez vaší spřízněné duše vám může připadat temné a osamělé. Ztráta spřízněné duše může být obrovská ztráta, takže se s touto osobou můžete cítit hořkosladce, protože víte, jaké štěstí je najít spřízněnou duši, jak křehké jsou některé vztahy a jak důležité je mít tuto osobu ve vašem životě.